Ön Görüşme

İsteklerin, sağlık ve beslenme hedeflerin ile uzun vadeli değişiklikler yapmana yardımcı olmak için neler yapabileceğimiz hakkında bir ön görüşme yapalım.

Anamnez Analizi

Beslenme ve diyet geçmişin, kronik rahatsızlıkların, günlük beslenme düzenin, alışkanlıkların, alerji besinlerin, insülin direncin ve daha fazlasını konuşup hedefin doğrultusunda sana en doğru analizi yapalım.

Yaşam Tarzına Özel Diyet

Yaşam tarzına uygun, sağlıklı ve sürdürülebilir bir diyet herkesin hakkı. Yaşadığın zorluklar veya motivasyon için aklındaki sorulara en doğru cevabı alabileceğin sürede sana en uygun diyeti yazalım.

Kontrollü Takip

Kontrol seansları ve ara görüşmelerle diyet programına yön verip, vitamin ve mineral desteklerin ile de sağlık seviyeni optimumda tutalım.

Mutlu Sonuçlar

Sağlıklı ve sürdürülebilir bir diyete ek ems egzersizleri ile sağlığımızı optimum seviyede tutarken blog sayfamdan öğrenebileceğin doğru ve güncel bilgilerle hayat kaliteni artırıp beraber mutlu sonuçlar elde edelim.

Randevu İçin Vaktin Yoksa Online Diyet Var

Ofise gelemiyor, yüz yüze diyet ve beslenme danışmanlığından faydalanamıyorsan üzülme. Hemen Online Diyet Sayfasını incele, Mağazadan seçtiğin diyet paketine ek kayıt formunu doldur ülke, şehir farketmeksizin sende sağlıkla ideal kilona online şekilde ulaş.

  • Online Diyet Sayfasından Süreci Öğren
  • Online Kan Tahlili Formunu Doldur
  • Mağazadan Paketini Seç ve Güvenle Satın Al
  • Diyet Sürecin Cebine Gelsin