Paketini Seç, Formu Doldur

Dilediğin paketi seç ve ödemeni tamamla. Sana ileteceğim istek, sağlık ve beslenme hedeflerine yardımcı olmak için neler yapabileceğimiz hakkında  Online Diyet formunu doldur. Gerekiyorsa aşağıda bulabileceğin WhatsApp hattım veya form üzerinden kan tahlili (biyokimya) sonuçlarını ilet.

Formunu Forma Yansıt

Beslenme ve diyet geçmişin, günlük beslenme düzenin, alışkanlıkların, varsa alerjik besinlerin, insülin direncin ve daha fazlasını ile doldurduğun ve bana ilettiğin bilgileri içeren form doğrultusunda sana en uygun beslenme planını  inceleyelim.

Sen Neredeysen Diyetisyenin Orada

Online Diyet ile yaşam tarzına uygun, sağlıklı ve sürdürülebilir bir beslenme herkesin hakkı. Online Diyet sayesinde gidemediğin, vakit ayıramadığın diyetisyen sana çok yakın. Bu sayede yaşadığın zorluklar veya motivasyon için aklındaki sorulara en doğru ve bilimsel cevabı alabilirsin.

Kontrollü Takip

Kontrol günleri ve ara görüşmelerle diyet programına yön verip, sağlık seviyeni optimumda tutalım. Motivasyonunu artırıp, doğru bilgiler ile sürdürülebilir diyet programları uygulayalım.

Mutlu Sonuçlar

Sağlıklı ve sürdürülebilir bir diyet ve egzersiz ile sağlığımızı optimum seviyede tutarken blog sayfam ve sosyal medya hesaplarımdan öğrenebileceğin doğru ve güncel bilgilerle hayat kaliteni artırıp beraber mutlu sonuçlar elde edelim.

Online Diyet Paketleri

Dilediğin paketi seç, ödemeni tamamla ve tahlillerini gönder. Sana gelen Online Diyet  formunu doldur.  Dyt. Emin ÖZAKIN  tarafından hazırlanmış online diyetin sana gelsin. Sana özel olan sağlıklı ve sürdürülebilir diyet planınla hedeflediğin kilona ulaş!

Online Diyet Yorumları

 

Online Diyet İçin Tahlil Gönder​


WhatsApp’tan Tahlil Gönder

Whatsapp Üzerinden Güncel Tahlillerinizi Gönderebilirsiniz.