EMS (Electro Muscle Stimulation) Nedir?

Kablosuz EMS Sistemi kontrollü kas kasılmaları sağlayan orta-düşük frekanslı bir elektrik iletim sistemidir. En kısa sürede sağlıklı, güzel ve güçlü bir vücuda kavuşmanın en etkili yolu. Eğlenceli ve etkili bir şekilde antrenman yapmanızı sağlar. Hedefinize bağlı olarak;

  • Zayıflama
  • Sıkılaşma
  • Selülitlerin Giderilmesi
  • Kas Tedavisi
  • Fitness

için frekans, derinlik, yoğunluk algılama, gevşeme ya da kasılma süreleri gibi teknik parametrelerin kişiye özel uygulanması olanağını sağlar.

EMS yüksek performanslı bir spor/egzersiz sistemidir. Bu sistem düşük ve orta frekanslı akımlarla vücuttaki kas gruplarının uyarılmasını sağlar. Antrenman süresince bireyler, daha az efor harcayarak daha yüksek performansla çalışırlar. Wireless EMS Teknolojisi ile kaslar saniyede 5-100 aralığında kasılarak çok uzun zamanda yapılacak antrenman performansı 20-25 dakikalık kısa bir seansta gerçekleştirilir.

Tüm vücudu ideal bir şekilde antrenmana tabii tutmak için, özellikle yapılan her bir kas grubunu statik ve dinamik olarak içte ya da dışta olacak şekilde çalıştıran bir sistemdir.

Özel üretim biosuit giysimiz Neopran kumaş sayesinde antibakteriyeldir ve konforlu spor/egzersiz yapma imkanı, 20+5 dakikalık antrenmanlar ile bireysel spor/egzersiz alanı sunar.

Ücretsiz mobil uygulamamız sayesinde gelişiminizi yakından takip edebilirsiniz. Fiyat ve detaylı bilgilendirme için sizleri ofisimize bekliyoruz.

12 SEANS

1,5 Ay-Haftada 2 gün-
1 Diyet
6 Kontrol

24 SEANS

3 Ay -Haftada 2 gün-
3 Diyet
12 Kontrol

36 SEANS

4 Ay-Haftada 2 gün-
4 Diyet
18 Kontrol

Sadece 20+5 Dakikalık Seanslarla

EMS antrenmanları, yani Türkçesiyle elektriksel kas uyarımı antrenmanları günümüz insanlarının en önemli sorunu olan egzersiz yap(a)mama sorununa çare oluyor.

Bu yöntemle kaslar az efor harcayıp daha yüksek bir performans ile çalışma yaparlar. EMS antrenmanları, normalde çok uzun antrenmanlar sonucunda (4 saatlik bir çalışma ile) elde edilebilecek performansı 20 ile 25 dakika arası bir seansta gerçekleştirebilir.

EMS (Electro Muscle Stimulation – Elektriksel kas uyarımı) antrenmanları özel bir Biosuit giysi giyilerek uzman gözetiminde ve belirlenen bir programa göre uygulanır.

Geleneksel spor aktivitelerinden farklı ve daha etkili

25 dakikalık antrenman, spor salonunda geçirilen 4 ila 6 saate denk gelmektedir. Kas gruplarını ayrı ayrı çalıştırmak yerine, tüm kasları bir arada çalıştırmak ilkesine dayanır. Son teknoloji RF frekansı kullanılarak üretilen modüller sayesinde sizi bir noktaya bağlı kalmadan özgürce egzersiz yapma imkanı sağlar. 3mm antibakteriyel özel üretim Neopran (Nefes alan kumaş) ile sınırsız hareket özgürlüğü sunar. Yeni nesil teknoloji kullanılarak üretilmiş bu Carbon Rubber Elektrotlar sayesinde akım vücuda direk olarak gelmez, bu da kullanıcıya son derece konforlu bir egzersiz yapma imkânı sunar.

Hizmetler

Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri Pzt–Cmt: 10:00–19:00
Bültene Kayıt Olun

Benimle iletişimde kalmak ve güncel blog yazılarımdan haberdar olmak için mail abonesi ol!

Sağlıklı Beslen & Aktif Yaşa

beslenme ve Diyet Danışmanlığı

İletişim

Diyetisyen Emin ÖZAKIN — Tüm hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden paylaşım yapılamaz. © 2020 Gizlilik Politikası

visa.svg
mastercard.svg
maximum_card-logo
world_card_logo
bonus-kart-logo
Bağlantıyı kopyala