Tarih:

EMS Egzersiz Paketleri

Okuma Süresi: < 1 dakikaEMS Egzersizleri (elektriksel kas uyarımı) zayıflama, sıkılaşma, selülitlerin giderimi, vücut geliştirme (fitness) ve kas tedavisi amaçlı egzersiz yapma olanağı sağlar.

Özel üretim biosuit giysimiz Neopran kumaş sayesinde antibakteriyeldir ve konforlu spor/egzersiz yapma imkanı, 20+5 dakikalık antrenmanlar ile bireysel spor/egzersiz alanı sunar.

Ücretsiz mobil uygulamamız sayesinde gelişiminizi yakından takip edebilirsiniz. Fiyat ve detaylı bilgilendirme için sizi ofisimize bekliyoruz.
PAKETLERHAFTADASÜRE
DENEYİM
1 Seans
1 Kez20+5 Dakika
BRONZ
8 Seans
2 Kez / 1 Ay20+5 Dakika
GÜMÜŞ
12 Seans
2 Kez / 1,5 Ay20+5 Dakika
ALTIN
24 Seans
2 Kez / 3 Ay20+5 Dakika
PLATİN
24 Seans
(İndirimli Saat)
2 Kez / 3 Ay20+5 Dakika
»  Electro Muscle Stimulation (EMS) Nedir?

2 Comments

 1. Avatar
  İlknur Şenocak

  Merhaba dersler bireysel yazıyor ama arkadaşımla beraber gelmek istiyoruz. Ve ücretler hakkında bilgi alabilir miyiz? Teşekkürler

  1. Dyt. Emin ÖZAKIN
   Dyt. Emin ÖZAKIN

   Merhaba İlknur hanım,
   Covid-19 pandemisi ile sağlığınız için EMS Egzersizleri’ni bireysel yapıyoruz. Sadece uzman eşliğinde 20+5 dakika süren bir egzersiz türü. Bu süreç zarfında dilerseniz yalnızca 1 kişi daha size eşlik edebilir, çift paketlerimizden faydalanarak aynı güne programlarınızı ayarlayabiliriz. Ofisimizi ziyaret ederseniz sizi fiyat ve süreç hakkında bilgilendirmek isteriz. İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik kopyalanamaz, sayfa linkini kullanarak paylaşabilirsiniz!
Copy link
Powered by Social Snap